Naturalne soki z profesjonalnej wyciskarki

[REKLAMA]

Wiele mówi się dziś o zdrowej żywności i oczywiście słusznie. Nie jest tajemnicą, że wielu Polaków nie odżywia się zdrowo, choć możliwości ku temu są naprawdę duże. Dużo dobrego w swojej diecie zmienić można poprzez soki, do czego niezbędna jest wyciskarka. Takich produktów na rynku jest dziś mnóstwo. Jednym z nich jest wyciskarka Hurom H100. Co wyróżnia ten model na tle wcale nie małej konkurencji?

Hurom — najwyższa jakość prosto z Korei

Hurom to marka koreańska. Jest to producent, który swoje wyciskarki tworzy nieprzerwanie od roku 1974. Firma ta jest dziś światowym liderem na rynku wyciskarek wolnoobrotowych, a jednocześnie prekursorem w dziedzinie wolnoobrotowych wyciskarek pionowych. To właśnie Koreańczycy jako pierwsi opracowali, opatentowali i wprowadzili na globalny rynek ten rodzaj wyciskarek, choć na tym się nie skończyło. Firma jest bowiem w ciągłej fazie rozwoju, wprowadzając do produkcji coraz to nowsze produkty, a przy tym wzbogacając je o innowacyjne technologie, przez co wyciskarki są tu ciągle ulepszane i mają klientom coraz więcej do zaoferowania. Jednym z urządzeń z absolutnego topu jest model Hurom H100, o którym więcej przeczytać można pod adresem https://sklep.puregreen.pl/hurom-h100-wyciskarka-wolnoobrotowa-do-sokow-czarna-perla.html.

Hurom H100, czyli połączenie modeli One Stop i Alpha Plus

Zacząć należy od tego, że ta innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa to połączenie dwóch modeli — One Stop i Alpha Plus, dzięki czemu jest ona jeszcze bardziej niezawodna i funkcjonalna. Z urządzenia pozbyto się metalowych sitek, które zostały zastąpione przez filtry. Zewnętrzny wykonany jest z MMA, podczas kiedy wewnętrzny z Ultemu. Dzięki temu przygotowanie pysznego soku jest nie tylko szybkie i proste, ale także znacznie skraca się proces czyszczenia sprzętu. Mycie filtrów zajmuje jedynie pięć sekund, co sprawia, że jest to najprostsza w czyszczeniu wyciskarka dostępna na rynku.

 

Zaawansowana technologia wyciskania

Co świadczy o jakości soków? Przede wszystkim wartość składników odżywczych. Co wyróżnia ten sprzęt, biorąc pod uwagę wyciskanie owoców? Najważniejsza jest tu technologia, która pozwala na wyciskanie soku pod wysokim ciśnieniem, co minimalizuje utratę wartości odżywczych w procesie wyciskania wolnoobrotowego z owoców lub warzyw. Na tym zalety tej wyciskarki się nie kończą. Otóż daje ona możliwość przygotowania soków z produktów premium, a w tym mleka z owoców, lodów, a nawet sorbetów. Jej możliwości są więc ogromne.

Prosta w obsłudze

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 jest też prosta w obsłudze. Do wyregulowania ciśnienia wewnątrz wyciskarki służy manetka, którą przesuwa się w górę lub w dół. Żadnego problemu nie ma też z montażem modelu Hurom H100. Korpus z misą da się połączyć poprzez kwadratowy trzpień. Dzięki idealnie skomponowanym kształtom elementy bez trudu składają się w całość, a cały montaż trwa krótką chwilę.

Nie ulega więc wątpliwości, że ta innowacyjna wyciskarka to sprzęt praktyczny oraz niezawodny, który posłuży do stworzenia pysznych i zdrowych soków. Zainteresowani? Jej bezpośredniego zakupu dokonacie w sklepie https://hurom.pl/search.php?text=hurom+h100.

1 thoughts on “Naturalne soki z profesjonalnej wyciskarki”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *