Tani druk etykiet cyfrowych w Labelexpress

[REKLAMA]

Druk cyfrowy szybko zyskuje dziś na popularności. Nie ma w tym nic szczególnego. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że jest to niezwykle efektywna metoda druku, która daje doskonały stosunek jakości do ceny. Co ważniejsze, etykiety samoprzylepne, ale i inne materiały można tutaj drukować w niewielkich ilościach, zachowując tutaj niski koszt pojedynczej ceny drukowanego produktu. Jedną z firm, które realizują się w branży poligraficznej, korzystającej niemal tylko i wyłącznie z druku cyfrowego, jest Labelexpress.

Labelexpress – platforma druku cyfrowego

Labelexpress to w zasadzie nie tylko firma, ale i cała platforma, która pozwala zamawiać etykiety samoprzylepne drukowane metodą druku cyfrowego. To firma o ogromnym doświadczeniu, co jest już samym w sobie sporym atutem. Wystarczy dodać, że nie tylko etykiety samoprzylepne, choć to jest właśnie flagowy produkt tego podmiotu, trafiają do klientów nie tylko z Polski, ale również Europy oraz innych państw świata.

Etykiety na papierze lub folii

Firma etykiety drukuje na roli o dowolnym kształcie i rozmiarze. Dlatego w krótkiej chwili, bo czas realizacji zamyka się w ciągu kilkudziesięciu godzin, klienci mogą zamówić personalizowane etykiety z własnym motywem. Wybór na płaszczyźnie rozmiaru jest tak szeroki, że dobrać można je do wielu przeróżnych produktów w rozmaitych branżach.

Drukowanie odbywa się w technologii cyfrowej, co daje korzystną cenę w stosunku do nakładów. Poza tym sam proces produkcyjny etykiet obejmuje nie tylko drukowanie, ale również wycinanie za pomocą lasera i nawijanie na rolę. Jako że etykiety samoprzylepne wycinane są laserowo, nie ma potrzeby korzystania z żadnych wykrojników. Skoro te są dodatkowo płatne, jest to kolejna oszczędność. Jednocześnie należy pamiętać, że cyfrowy druk etykiet to idealne rozwiązanie w przypadku drukowania ze zmiennymi danymi.

Sam druk odbywa się natomiast na papierze lub folii polipropylenowej. Papier może być biały typu półpołysk dostępny z klejem akrylowym, mocnym klejem kauczukowym lub klejem odlepnym. Alternatywą jest papier złoty lub srebrny. Z kolei etykiety foliowe to naklejki drukowane na folii polipropylenowej białej lub transparentnej. W tym drugim przypadku to szansa uzyskania etykiet przezroczystych.

Kalkulator etykiet samoprzylepnych

Firma ma jeszcze jedną sporą zaletę. Otóż w serwisie Labelexpress.eu jest też cały kalkulator. To bardzo ciekawe narzędzie, które pozwala sprawdzić koszt całkowity takiego zamówienia. Dzięki kalkulatorowi klient, który chce zamówić etykiety samoprzylepne, ma możliwość wybrania ich rozmiaru, ilości, kształtu itd., po czym uzyska przynajmniej przybliżoną cenę samego zamówienia.

Dzięki temu skraca się czas jego realizacji, a ten jest naprawdę iście ekspresowy. Otóż w tym przypadku etykiety do klienta często docierają już w ciągu trzech dni od czasu złożenia zamówienia. Jeżeli dodać do tego minimalną ilość zamówionych etykiet w liczbie 500 sztuk, trzeba przyznać, że oferta jest bardzo atrakcyjna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *