Kubeczki plastikowe do wymiany

[REKLAMA]

Świat się zmienia bardzo dynamicznie, nowe trendy na rynku, co chwila nowe potrzeby i nowe rozwiązania. Jako pokolenie przechodzimy olbrzymią transformację kulturową. Jesteśmy pokoleniem nastawionym na załatwianie spraw przy minimalnym wysiłku. Nasze życie jest definiowane przez sytuacje i zdarzenia. Szybka kawa z przyjaciółmi, mała czarna na poranne pobudzenie, zupa w kubku na wynos w przydrożnym barze, impreza dziecięca czy w końcu orzeźwiający zimny napój w gorące i upalne dni na mieście. Jeśli znasz takie sytuacje to wiesz o czym mówimy.

Wszystkie zmiany jakie mają miejsce są bardzo dynamiczne. Zmiana stylu życiu, zmiana zachowania konsumenta często nie idzie w parze z ochroną środowiska. Jako pokolenie konsumujemy bardzo dużo, szybko i łatwo a to oznacza dużo opakowań, kubeczków plastikowych, słomek jednorazowych i dodatkowych produktów, które muszą zostać wyprodukowane i wprowadzone do sprzedaży. Plastik jako tworzywo rozkłada się bardzo dużo. Pływające wyspy składające się z odpadów plastikowych to nie jest fikcja tylko prawdziwe zagrożenie, które staje się coraz trudniejsze do zarządzania.

W obecnej chwili EU wprowadza coraz to nowe ustawy, nowe rozporządzenia mające na celu drastyczne zmniejszenie produkcji i wprowadzania na rynek kubeczków jednorazowych plastikowych i dodatkowych produktów konsumenckich plastikowych. Niestety ten proces jest zbyt powolny i bardzo trudno jest wpłynąć w krótkim okresie czasu na tak istotną zmianę wiążącą się ze sposobem konsumpcji.

Regulacje unijne to jedna kwestia, która wymusza pewne zmiany w całym systemie. W chwili obecnej przeciętną osoba w Polsce zużywa ponad 37kg opakowań plastikowych. Z tego ponad 30% są to właśnie kubeczki plastikowe, które są używane jednorazowo. Niestety zmiana prawa nie jest wystarczająca. Wprowadzenie opłat za torebki plastikowe jednorazowe w sieciach handlowych nie przyczyniły się istotnie do spadku produkcji i wprowadzanie do obrotu takich produktów. Dlatego największe zmiany czekają nas konsumentów. To własnie my musimy zapoczątkować te zmiany, zmieniając swój sposób konsumpcji. Bez tego w najbliższym czasie czeka nas prawdziwa lawina plastiku, z którą nie będziemy mogli sobie poradzić.

Alternatywą do kubków plastikowych na pewną są kubki papierowe, które zdecydowanie łatwiej rozkładają się w środowisku naturalnym a sama ich produkcja jest mniej ingerująca w środowisko. Bardzo modne stają się teraz produkty ECO takie jak GreenLeaf.

Kubki drukowane w pełnym kolorze to obecnie jeden z najciekawszych produktów  na rynku. Druk w technologii offsetowej umożliwia wierne oddanie barw, kształtów, a tym samym przekazu marketingowego. Oprócz walorów estetycznych i marketingowych, kubki SUPERCUPS cechuje wyjątkowa jakość osiągana dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn do ich produkcji. Tym samym, wyprodukowane  kubki papierowe możesz wykorzystywać w dłuższym czasie – nie ma obaw, za parę miesięcy nadruk na kubku będzie nadal wyglądał jak nowy!

Drukujemy full color – dzięki starannie dobranym surowcom i aż 6 kolorom nadruku (4 kolory CMYK + 2 kolory z palety Pantone®) wyprodukujemy dokładnie takie kubki, jakich potrzebujesz. Druk offsetowy, w którym się specjalizujemy, pozwala na swobodną manipulację kolorami. Wydrukujemy dowolne grafiki, włącznie ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, odwzorowując nawet najmniejsze szczegóły z projektów.

www.supercups.pl

1 thoughts on “Kubeczki plastikowe do wymiany”

  1. Palstik zalewa cały swiat bobrze wiemy że długo rozkłada się na składowiskach.Pomysł zastąpienia plastiku papierem jest bardz dobry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *