Spersonalizowane koszulki

[REKLAMA]

Odpowiedz nam szczerze. Czy kiedykolwiek myślałeś o tym, aby mieć t-shirt z nadrukiem zaprojektowanym przez siebie? Jeśli tak, to znamy miejsce, w którym spełnisz swoje marzenie. Jeżeli tylko trochę potrafisz posługiwać się programami graficznymi, stoi przed tobą znakomita szansa na to, by dysponować unikatową koszulką, której nikt inny nie będzie miał. Jedyne czego będziesz potrzebował, to jakiegokolwiek programy do grafiki wektorowej. Jest on wymagany do tego aby stworzyć projekt składający się ze skalowalnych linii. Technika w której zostanie wykonany na koszulce twój projekt, to haft komputerowy. Przypuszczamy że nie trzeba Ci wyjaśniać czym jest haft. Haft komputerowy to prawie to samo co haft ręczny, z tą różnicą że zostaje wykonany automatycznie, za pomocą maszyny sterowanej komputerem. Uzyskany w ten sposób haft, składa się z tysięcy bardzo ciasno ułożonych przeszyć. Zastosowanie różnokolorowych nici, pozwala wykonać koszulki z nadrukiem wielokolorowym.

Określenie nadruk nie pasuje wprawdzie do wyhaftowanego projektu lub logo, jednak jest powszechnie używane przez większą część społeczeństwa. Kiedy już wiesz w jaki sposób zostanie na koszulkę przeniesiony twój projekt, pozostało przystąpić do jego projektowania. Jest to bardzo szerokie pole do popisu. W zależności od tego, co chcesz umieścić na koszulce, możesz wykonać projekty w różnej wielkości. Jeśli zależy Ci na dyskretnych firmowych t-shirtach, uważamy że wystarczy umieścić niewielkie logo z przodu koszulki, na wysokości piersi. Jeśli chcesz coś bardziej krzykliwego, doskonałe będą plecy.

3 thoughts on “Spersonalizowane koszulki”

  1. Warto wyróżnic sie oryginalna koszulką, gdyż można zostac zauwazonym. Oryginalność jest w cenie. Każdy w nas jest inny i warto to podkreslic np. koszulką z oryginalnym nadrukiem. Napis na koszulce może odnosic się do samych nas i mówic o nas. Sam chętnie sprawię sobie koszulkę nietuzinkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *