Ile kosztuje iluzjonista dla dzieci?

[REKLAMA]

Wiele imprez – urodzin, wesel, firmowych integracji czy kinder party wygląda niemal tak samo. Tymczasem organizatorom zawsze zależy na tym, aby ich wydarzenie było inne niż wszystkie i pozostało na długo w pamięci. Dlatego też warto zadbać o atrakcje dodatkowe np. występ profesjonalnego iluzjonisty. Jak to wygląda w praktyce i ile kosztuje tego rodzaju usługa?

Czy warto zdecydować się na pokaz iluzjonisty na imprezie?

Pokazy tego rodzaju cieszą się coraz większą popularnością i nic w tym dziwnego. Są bowiem naprawdę spektakularne. Szymon Krzysztoszek udowodnił to wielokrotnie, także w znanym programie telewizyjnym „Mam Talent”. Często spotkać go można także na ulicach dużych miast np. Warszawy, Krakowa czy Gdańska. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby iluzjonistę wynająć także na organizowaną przez siebie imprezę. Nieważne czy jest to wydarzenie dla dzieci, czy dla osób dorosłych. Na pokazach wszyscy bawią się doskonale.

Iluzjonista – na jakiej imprezie się sprawdzi?

Tak naprawdę nie ma w tym przypadku żadnych ograniczeń. Dobry iluzjonista sprawdzi się zarówno na weselu, jak i imprezie prywatnej, evencie firmowym (także konferencji) czy kinder party dla najmłodszych. Szymon Krzysztoszek to przykład iluzjonisty, który do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Dopasowuje więc swoje tricki do danego klienta, rodzaju wydarzenia czy tematyki imprezy. Na swoim koncie ma m.in. efektowne pojawienie się pierścionka zaręczynowego czy wręczenie samochodu.

Na wesele i imprezę firmową

Wiele osób jest zdania, że eventy firmowe są nudne i przewidywalne. Jednak obecnie pracodawcy starają się imprezy integracyjne nieco ożywić. Występ iluzjonisty jest w tym przypadku doskonałym rozwiązaniem. Dzięki temu wydarzenie zostaje w pamięci na długo. Ponadto jest to również okazja do wyluzowania się i odcięcia od stresów codzienności.

Pokaz iluzjonisty sprawdzi się też na weselu. W końcu chyba każda Para Młoda chce się wyróżnić i zapewnić gościom niezapomniane chwile. Iluzjonista pozwala często przenieść się myślami do czasów młodości. To też nie lada atrakcja dla dzieci.

Ile kosztuje iluzjonista dla dzieci?

W praktyce cena usługi różni się w zależności od rodzaju imprezy. W przypadku dużych imprez firmowych czy wesel trzeba się w tym przypadku liczyć z kosztem w przedziale od 1800 do 3000 złotych. Nieco mniej kosztują pokazy na imprezach prywatnych różnego rodzaju, bo około 1200-1400 złotych. Pokaz iluzjonisty na kinder party to z kolei koszt od 700 do 1200 złotych. Zadowolone miny najmłodszych są jednak bezcenne.

Jak poznać dobrego iluzjonistę?

Przede wszystkim warto się tutaj kierować renomą i doświadczeniem. Takie niewątpliwie posiada Szymon Krzysztoszek (http://iluzjonista.warszawa.pl/). To wybitny iluzjonista, którego zdolności można było zobaczyć m.in. w dziesiątej edycji programu telewizyjnego „Mam Talent”. W swoich pokazach łączy spektakularne przykłady iluzji z wyjątkowym poczuciem humoru. Czasami spotkać go można na ulicach największych polskich miast. Jednak równie chętnie występuje na różnego rodzaju imprezach.

 

Dane kontaktowe:

Facebook: iluzjaszymonkrzysztoszek

tel: +48 507 239 365

e-mail: szymon@iluzjonista.warszawa.pl

3 thoughts on “Ile kosztuje iluzjonista dla dzieci?”

  1. Ja dla moich dzieci to zorganizowałam urodziny z pokazem Pana Szymona Krzysztoszka. Jest to bardzo miły pan, który świetnie rozumie dzieci i wie jakie show zorganizować żeby im się podobało. Moje dzieci były zachwycone i myślę, że pewnie w przyszłości nie raz się do niego jeszcze odezwę.

  2. Miałem przyjemność uczestniczyć w pokazie iluzji na imprezie firmowej dla dzieci pracowników i powiem szczerze to była to najlepsza atrakcja tej imprezy, wystepował iluzjonista Rafał Mulka , który tak przygotował program, że dzieci nie mogły oderwać oczu ale i dorośli byli nim zachwyceni. Polecam bardzo ten zespół magiczny http://www.rafalmulka.pl

  3. Korzystaliśmy z kilku iluzjonistów na imprezy, które organizujemy dla dzieci i odkąd skorzystaliśmy z usług iluzjonisty Marcina Cichomskiego, nie korzystamy już z nikogo innego. To jest człowiek, który nie pokazuje dzieciom sztuczek, tylko robi prawdziwe show iluzji dla dzieci. Ma świetny kontakt z dziećmi i niesamowite pokazy iluzji. A co najlepsze, na naszych pokazach zawsze są rodzice dzieci, których zapraszamy na pokaz. Bawią się tak samo, a czasami nawet lepiej niż dzieci. Jeśli iluzjonista, to tylko ten Pan.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *