4 dobre miejsca na firmowy event

[REKLAMA]

Eventy firmowe i imprezy integracyjne na stałe zagościły w polskich przedsiębiorstwach. Nic dziwnego – wydarzenia te sprzyjają integracji i pomagają budować więzi w zespole, co przekłada się na lepszą efektywność pracowników. Zapewniają też mnóstwo dobrej zabawy. Sprawdź 4 polecane miejsca na firmową imprezę.

Jak wybrać miejsce na firmowy event?

Na to, czy wydarzenie okaże się sukcesem, w dużym stopniu wpływa jego lokalizacja. Wybór odpowiedniego miejsca przede wszystkim powinien być dopasowany do charakteru przedsięwzięcia. Równie istotna jest wielkość lokalu. Jeśli wydarzenie jest jednodniowe, najlepiej, aby obiekt znajdował się w niewielkiej odległości od firmy albo przynajmniej był dobrze skomunikowany z resztą miasta. Warto też wybrać miejsce zapewniające wyżywienie, a w przypadku imprezy kilkudniowej –nocleg.

Polecane miejsca na event w Warszawie

Gdzie znajdziesz sprawdzone sale konferencyjne Warszawa od dawna cieszy się ogromnym zainteresowaniem podczas planowania spotkań firmowych. Oferuje setki profesjonalnych i bogato wyposażonych obiektów, które pomogą zapewnić sukces każdemu wydarzeniu.

Jednym z nich jest Samo Centrum Wszechświata – doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia, konferencji albo bankietu. Aż 1000 m2 powierzchni eventowej na 7 salach pozwala na wybór miejsca idealnie dopasowanego do konkretnego przedsięwzięcia. Każda z sal posiada profesjonalne zaplecze techniczne. Dodatkowo obiekt oferuje możliwość wydrukowania materiałów szkoleniowych, a dzięki restauracji i kawiarni zapewnia catering uczestnikom wydarzenia.

Kolejnym polecanym miejscem na organizację firmowego eventu jest Centrum Konferencyjne West Gate. Doskonała lokalizacja (zaledwie 1 km od ścisłego centrum miasta) sprawia, że obiekt jest świetnym wyborem na spotkanie biznesowe, prelekcję czy sympozjum. Oferuje 8 sal konferencyjnych o różnej wielkości. Część z nich można łączyć, uzyskując w ten sposób powierzchnię dla nawet 250 osób.

Gdzie zorganizować event w Krakowie? Polecane miejsca

Jeśli interesują Cię sale konferencyjne w Krakowie, to również masz ogromny wybór. Funkcjonalne obiekty z kompleksowym wyposażeniem, restauracją i miejscami noclegowymi umożliwiają zorganizowanie eventów jedno- lub kilkudniowych.

Jedną z polecanych propozycji jest Kraków Saski Curio Collection by Hilton. Zlokalizowany w ścisłym centrum obiekt jest położony w zabytkowej kamienicy o 200-letniej historii. Oferuje 3 sale o łącznej powierzchni eventowej wynoszącej 295 m2. Pomieszczenia zachwycają gości wyjątkową, historyczną aranżacją, a także nowoczesną funkcjonalnością. Są one wyposażone w profesjonalne systemy audiowizualne. Obiekt zapewnia też catering i możliwość skorzystania ze strefy SPA.

Osoby chcące zorganizować event dla setek uczestników z pewnością zainteresuje Centrum Konferencyjne Fabryczna 13. Obiekt posiada 5 nowocześnie zaaranżowanych, klimatyzowanych sal z dostępem do wi-fi, z których największa pomieści aż 700 osób. Przed budynkiem znajduje się 160 miejsc parkingowych.

Interesują Cię inne obiekty konferencyjne w Warszawie, Krakowie albo innych miastach? Sprawdź ofertę serwisu Mojekonferencje.pl i wybierz salę odpowiadającą potrzebom Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *