Lada recepcyjna na wymiar – główne zalety!

Trudno wyobrazić sobie siedzibę firmy, biuro czy hotel bez lady recepcyjnej. Zdecydowanie najlepszym wyborem są lady na zamówienie. Możesz dopasować je do każdego wnętrza i dowolnego stylu. Możesz wykonać ladę według własnego projektu lub skorzystać z usług projektanta, a ladę recepcyjną skonfigurować i spersonalizować. Możesz wreszcie wybrać model lady idealnie dopasowany do Twojego budżetu, niezależnie od tego, czy jest duży czy raczej ekonomiczny. Dlaczego warto zamówić ladę recepcyjną na wymiar i jak to zrobić? Podpowiadamy!

Lada recepcyjna decyduje o wizerunku firmy. Twój klient zobaczy ją prawdopodobnie jako pierwsze miejsce w  biurze lub hotelu. A jak pewnie świetnie wiesz, dobre wrażenie można zrobić tylko raz. Dlatego warto szczególnie zadbać, aby lada recepcyjna była spójna z wizerunkiem firmy, wygodna dla pracowników i dla klientów. Rozwiązaniem, które sprawdza się najlepiej, są lady recepcyjne na zamówienie.

Lada recepcyjna – jakie pełni funkcje i dlaczego warto zadbać, aby pracowała na Twoją korzyść?

Źródło: ladyrecepcyjne.com.pl

Lada w recepcji czy poczekalni, niezależnie od tego, jaki biznes prowadzisz, spełnia dwie bardzo ważne funkcje.

Funkcja reprezentacyjna lady recepcyjnej

Lada recepcyjna jest wizytówką firmy. Ponieważ jako pierwsza „wita” gości lub klientów, sprawia, że zaczynają oni postrzegać firmę w określony sposób. Jako miejsce profesjonalne i godne zaufania – jeśli tak prezentuje się lada recepcyjna. Lub zupełnie odwrotnie – jeśli nie zainwestujesz w odpowiedni mebel.

Lada recepcyjna jako miejsce wspierające pracę

Lada recepcyjna pełni też oczywiście funkcje bardzo praktyczne – realnie ułatwia pracownikom wykonywanie ich obowiązków. Jest szczególnie istotna przy takich zadaniach, jak omawianie warunków kontraktów, negocjowanie umów, załatwianie formalności. Dlatego tak ważne, aby dopasować jej wygląd i funkcje do potrzeb konkretnej firmy.

Lada recepcyjna na wymiar – jakie zalety tego rozwiązania?

Źródło: ladyrecepcyjne.com.pl

Gotowe lady recepcyjne mają jedną zasadniczą wadę. Są ustandaryzowane, zaprojektowane dla wszystkich, a zatem dla nikogo jednocześnie. Lada recepcyjna na zamówienie będzie „uszyta” na miarę Twoich potrzeb. Co to oznacza?

  • ladę na zamówienie dostosowuje się do stylu wnętrza i dobiera jej odpowiednie do pomieszczenia proporcje. Oznacza to, że lada tworzy  spójną i estetyczną całość z wnętrzem biura, firmy czy hotelu,
  • lady na wymiar są doskonale dobrane do potrzeb konkretnego klienta. Przed zamówieniem analizujemy wymagania i potrzeby każdego klienta, dlatego masz pewność, że Twoja lada będzie idealnie dostosowana do wnętrza i podkreśli charakter firmy,
  • lada recepcyjna na wymiar jest niepowtarzalna dzięki personalizacji, m.in. poprzez logotyp, podświetlenie LED czy inne elementy dekoracyjne.

Dlaczego warto wybrać nasze lady recepcyjne na zamówienie?

Źródło: ladyrecepcyjne.com.pl

Produkowane przez firmę WILKING lady recepcyjne na wymiar mają możliwość dowolnej konfiguracji wymiarów, kolorów, materiałów i elementów wyposażenia mebla, takich jak półki, szafki czy szuflady.

Bardzo dobrze znamy trendy wzornicze, w naszych projektach stosujemy innowacyjne rozwiązania, a każdą ladę dopasowujemy do pomieszczenia nie tylko pod względem wymiarów, ale i spójnej kompozycji. Dzięki temu nasze lady recepcyjne świetnie się odnajdą we wnętrzach w różnych stylach, od klasycznego czy rustykalnego, po nowoczesny, minimalistyczny czy loftowy.

Każdy projekt lady na zamówienie poprzedzamy przygotowaniem wizualizacji 3D. Na tym etapie z przyjemnością doradzimy też stylistykę, kolorystykę, dobierzemy elementy ozdobne i rozwiązania w zakresie personalizacji.

W naszych projektach korzystamy z dużej ilości materiałów, od ekonomicznych, takich jak płyta meblowa, po luksusowe, wśród których warto wymienić ekskluzywny corian, kerrock czy starron. Chętnie używamy też ponadczasowych materiałów naturalnych, w których króluje szlachetne drewno i elegancki kamień. Lady na wymiar też mają możliwość personalizacji, przede wszystkim poprzez zamieszczenie logotypu.

Każdą ladę możemy przy tym przygotować w całości lub w kilku częściach tak, aby dało się ją bez problemu przewieźć i wnieść do lokalu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *