Poznaj korzyści leasingu

Zapomnij o żmudnym i rozwleczonym w czasie odkładaniu pieniędzy na zakup floty pojazdów. Już teraz możesz wybrać najlepszą ofertę leasingu dla siebie. Jakie są z tego korzyści? Sprawdzamy.

Wiele firm transportowych w Polsce decyduje się na leasing używanego samochodu. Taka forma finansowania jest korzystna nie tylko dla przedsiębiorstw z długoletnią tradycją, ale też i nowych. Taka forma finansowania może przynieść ogromne korzyści, często stanowi ona alternatywę dla drogiego kredytu bankowego.

DZIĘKI TEMU ZAOSZCZĘDZISZ

Odliczanie podatku VAT, odpisy amortyzacyjne, wliczenie w koszty uzyskania przychodu… To tylko kilka możliwości na to, aby zaoszczędzić przy leasingu. Dzięki takiemu rozwiązaniu przedsiębiorca zachowuje płynność finansową, a oprócz tego może sobie pozwolić nawet na najnowszy model samochodu. Wszystko zależy od jego preferencji. Jest to sposób na to, aby rozwinąć swój biznes, a oprócz tego spełnić swoje marzenia o świetnym samochodzie. Niektórzy biznesmeni obawiają się konieczności wpłacania wysokiego kapitału na sam start. Nie jest to koniecznością. Sumy początkowe wcale nie muszą być wysokie. W takiej sytuacji najlepiej skorzystać z opinii profesjonalistów z firmy CLS. Tam przedsiębiorca może otrzymać profesjonalną pomoc niemal natychmiastowo. Każdemu przedsiębiorcy zależy na tym, aby inwestować wolne środki i je mnożyć. Właśnie dlatego warto sprawdzić jakie są koszty leasingu samochodu osobowego.  Często dla właścicieli firm okazują się być miłym zaskoczeniem.

KREDYT A LEASING

Warto pamiętać o tym, że leasing nie ma wpływu na zdolność kredytową przedsiębiorstwa. Jest on uznawany jako usługa, zatem jak każda inna jest również traktowany. Właśnie dlatego jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które nieustannie chcą inwestować w rozwój firmy i nie w smak jest im blokowanie swojej płynności finansowej przez zakup pojazdu.

LUBISZ ZMIANY?

Leasing to świetne rozwiązanie również dla osób, które lubią zmiany i chcą cieszyć się nowym pojazdem co trzy – cztery lata. Po zakończeniu spłaty rat nie muszą wykupować samochodu. Wielu przedsiębiorców decyduje się na wzięcie w leasing nowego modelu auta w ramach kolejnej umowy leasingowej. Jest to również bardzo praktyczne wyjście. Umożliwia korzystanie z pojazdu, który jest pod gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *