Zrób lifting swojemu telefonowi

[REKLAMA]

Jesteś mocno przywiązany do swojego smartfona? Wiernie służy ci od dłuższego czasu, towarzysząc w pracy, nauce, rozrywce i innych obowiązkach? Tak intensywne eksploatowanie z pewnością wywarło wpływ na cały jego wygląd. Jesteśmy przekonani, że poza widocznymi uszkodzeniami obudowy, mogą w nim występować jeszcze inne bolączki. Jedną z nich może być nieprawidłowe działanie wyświetlacza. Paski, niedoświetlone miejsca lub brak reakcji na dotyk. Czego by nie mówić o twoim telefonie, to jednak taka usterka skutecznie uniemożliwia korzystanie z niego. Co można zrobić, aby temu zaradzić? Nieuchronna wydaje się wymiana wyświetlacza w serwisie telefonów Ihpone, Samsung oraz Sony.

Do wymiany wykorzystywane są wyłącznie oryginalne części bądź ich wysokiej jakości zamienniki, dostępne w niższych cenach. Dajemy wybór naszym klientom, jakie części zostaną użyte do wymiany oraz w jakiej sumie zamknie się cały serwis.

Diagnoza usterki – nie wymieniamy niczego, zanim nie będziemy mieć 100 procentowej pewności, że to właśnie ten element uległ uszkodzeniu. W przypadku wyświetlaczy telefonów komórkowych ma to szczególnie duże znaczenie. W pewnych przypadkach, wyświetlacz może ponownie zacząć działać, po wymianie uszkodzonej szybki na nową i dokładnym oczyszczeniu wyświetlacza. Nie trzeba się domyślać, że taka naprawa jest znacznie tańsza dla naszych klientów.

Działamy szybko i solidnie. My również korzystamy ze smartfonów i wiemy jak nieocenioną są pomocą w codziennym życiu. Spersonalizowane aplikacje, zapisane hasła, dostęp do poczty i serwisów społecznościowych. Wszystkie naprawy wykonujemy w maksymalnie krótkim czasie, tak aby pobyt telefonu w serwisie był jak najmniej dotkliwy dla klienta. Wiele napraw udaje nam się wykonać na miejscu i od ręki, dzięki posiadaniu na stanie dużej liczby części zamiennych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *