Henderson Shirts, czyli koszula skrojona na miarę

[REKLAMA]

Moda męska z pewnością nie jest dziś tematem tabu. Nie ma się czemu dziwić. Większość mężczyzn o modzie woli nie rozmawiać. Na ogół dlatego, że się na niej nie znają, a jeżeli nawet, to wystarczająco szerokiej wiedzy mogą nie mieć ich rozmówcy. Poza tym jest przecież wiele innych ciekawych tematów: kobiety, samochody, sport. Mimo wszystko facet powinien wyglądać modnie i elegancko. Dlatego podstawą w jego szafie powinna być koszula, a w zasadzie koszule, bo musi on mieć ich kilka. Najlepiej, aby były niepowtarzalne i skrojone na miarę. Nie trzeba w tym celu udawać się do krawca, czy tracić godzin na bieganie po galeriach handlowych. Wystarczy skorzystać z oferty firmy Henderson Shirts, która przygotowuje koszule na zamówienie. Co przemawia za takim wyborem?

Pełna personalizacja

Koszula to wizytówka każdego mężczyzny. Sprawdza się na mniej i bardziej oficjalnych przyjęciach. Założyć można ją również do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi czy – a jakże by inaczej – randkę. Sęk w tym, że musi to być starannie dobrany element odzieży, który będzie też odpowiadał charakterem swemu przeznaczeniu. Tymczasem dla wielu mężczyzn koszule różnią się tylko kolorem. Czas najwyższy poddać krytyce i zmienić dotychczasowe poglądy, po czym zacząć nosić koszule skrojone na miarę. Pomaga w tym Henderson Shirts.

Firma ta w szyciu koszul męskich ma ogromne, bo już blisko 20-letnie doświadczenie, wykorzystując do tego najlepsze tkaniny (100% bawełny) oraz wysokiej jakości dodatki. Dzięki temu koszule takie można określić mianem odzieży premium, co przekłada się również na wzrost prestiżu i oceny takiego mężczyzny w kręgach zawodowych i prywatnych.

Niewątpliwie ogromną zaletą jest możliwość dowolnej personalizacji takich koszul. Projekt mężczyzna wykonuje tutaj osobiście, dobierając poszczególne elementy koszuli według własnego pomysłu i gustu. Dzięki temu można dowolnie ustawić sobie wszystko, począwszy od kroju, przez kieszonki, guziki, monogramy, aż po plisy czy mankiety. To wszystko powala na stworzenie koszuli dla siebie idealnej, tak pod kątem wielkości, jak i wyglądu.

Koszule takie mają również wyróżniającą na tle konkurencji gęstość ściegu (8 uderzeń igły na cm), wyjmowane fiszbiny oraz wewnętrzne szwy bieliźniane. To wszystko przekłada się nie tylko na najwyższą jakość takich koszul, ale również komfort, co dla każdego mężczyzny również nie jest bez znaczenia. W dobrze zaprojektowanej i komfortowej odzieży czuje się on bowiem zdecydowanie pewniej.

Niska cena i krótki czas realizacji

Tak jak nie wolno oszczędzać na swoim zdrowiu, tak samo łatwo usprawiedliwić wydatki związane z zakupem odzieży. Zwłaszcza personalizowanej i dla siebie optymalnej. Warto potraktować to jako swego rodzaju inwestycję w samego siebie, a te zawsze okazują się intratne. Koszule w Henderson Shirts kosztują 259 zł. Co istotne, cena jest tu stała i wpływu na nią nie mają krój, guziki, mankiety czy kieszenie. Co więcej, w cenie jest też jedna darmowa poprawka, co w zasadzie wyklucza zamówienie koszuli w złym rozmiarze. Krótki jest też termin realizacji samego zamówienia, zamykający się tu w zaledwie dwóch tygodniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *