Sklep Karcher – Myjki Wysokociśnieniowe

[REKLAMA]

Czysty samochód jest czymś w rodzaju wizytówki kierowcy – to oczywisty przykład, że auto jest zadbane, a właściciel troszczy się o swój pojazd. Regularne mycie karoserii i sprzątanie wnętrza nie tylko dobrze świadczą o posiadaczu samochodu, ale także działa korzystnie na atrakcyjność wizualną wozu. Mając to na uwadze, coraz większe grono kierowców decyduje się na zakup własnej myjki wysokociśnieniowej lub korzysta wyłącznie z renomowanych myjni ręcznych. Najpopularniejszą i budzącą największe zaufanie marką w tej dziedzinie bez wątpienia jest Karcher – nie ma drugiego tak rozpoznawalnego producenta myjek ciśnieniowych w świecie motoryzacyjnym. Sprawdź, jakie produkty z tej firmy możemy Ci zaproponować!

Karcher – naturalny wybór dla profesjonalistów

Czy zastanawiali się Państwo, jak to jest mieć możliwość współpracy z absolutnym liderem rynku, pionierem swojej branży? Co stoi za sukcesem marki rozpoznawalnej w każdym zakątku świata i za każdym z ponad 50.000 autoryzowanych punktów firmowych? Bez wątpienia jest to produkt wyróżniający się wysoką jakością wykonania, przemyślanymi rozwiązaniami i niepowtarzalnym, praktycznym designem. Tak właśnie można opisać urządzenia wysokociśnieniowe Karcher, które spełniają się zarówno jako przenośne urządzenia domowe, jak i profesjonalne instalacje dla stacjonarnych myjni ręcznych. Nie można się zatem dziwić wysokiej popularności i renomie marki, która istnieje już od blisko 90 lat oraz posiada na swoim koncie 632 opatentowane rozwiązania. Również i nasza firma – washexpert.com – podjęła decyzję o nawiązaniu współpracy z firmą Karcher, dzięki czemu możemy zaproponować Państwu produkty tego renomowanego producenta.

Marka Karcher w naszym sklepie

Do dyspozycji naszych klientów oddajemy szeroką gamę produktów marki Karcher: od kompletnych urządzeń poprzez części wymienne, akcesoria do myjek wysokociśnieniowych i kosmetyki samochodowe. Jako jeden z nielicznych punktów autoryzowanych przez Karcher w Polsce, kierujemy swoje usługi przede wszystkim do właścicieli myjni samochodowych, firm porządkowych oraz przedsiębiorstw miejskich. Poza klientami firmowymi, z przyjemnością doradzimy i obsłużymy odbiorców indywidualnych; dobierzemy rozwiązania i dopasujemy ofertę zgodną z Państwa oczekiwaniami. Nasi specjaliści i ambasadorzy marki Karcher cechują się wysokim stopniem wiedzy i profesjonalizmu, a ponadto traktują każde zamówienie indywidualnie. Efektem takich działań jest rosnące grono zadowolonych Klientów, którzy z satysfakcją kontynuują współpracę z naszą firmą. Poza samym sprzętem dysponujemy również rozmaitą chemią Karcher, dzięki której Twój pojazd zostanie dokładnie umyty i zachowa swój blask na wiele tysięcy kilometrów.

Wsparcie posprzedażowe – autoryzowany serwis Karcher

Poza samą sprzedażą nowych urządzeń i akcesoriów, oferujemy Państwu usługi serwisowe i naprawcze. Prowadzimy certyfikowany serwis Karcher oraz przeprowadzamy rutynowe czynności konserwacyjne, dzięki czemu żywotność Państwa urządzeń będzie dodatkowo wydłużona. Regularne naprawy i przeglądy sprzętu pozwolą zachować należyte ciśnienie, równomierny strumień wody, a także gwarantują mycie pojazdu bez drobinek brudu, kurzu czy innych zanieczyszczeń. Gwarantujemy szybkie terminy napraw i przeglądów, fachową i kompetentną obsługę, a także umiejętności potwierdzone certyfikatami szkoleniowymi. Nasze usługi doceniły rozmaite branże: przetwórstwo warzywne, zakłady mięsne, cukrownie, firmy transportowe, spółki miejskie miasta Toruń, myjnie samochodowe, a także rolnicy i konsumenci indywidualni.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Istnieje wiele powodów, dla których współpraca z naszą firmą okaże się biznesowym „strzałem w dziesiątkę”. Pozwoliliśmy sobie zebrać kilka z powodów i przedstawić poszczególne korzyści:

  • Profesjonalizm – zanim Karcher zdecydował się na współpracę z naszą firmą, musieliśmy udowodnić naszą wiedzę i umiejętności obsługi Klienta. Dziś każdy z naszych Klientów może potwierdzić te kompetencje poprzez wejście w interakcję z nami.
  • Bezpieczeństwo – fakt, iż jesteśmy certyfikowanym przedstawicielem firmy Karcher daje Państwu swoistą gwarancję jakości. Wszystkie nasze części są fabrycznie zapakowane, a sprzęt posiada niezbędne handlowe akredytacje.
  • Indywidualne podejście – nie ma dla nas dwóch identycznych zamówień, dwóch takich samych Klientów, dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie. Jesteśmy gotowi do udzielenia Państwu fachowej porady oraz treściwej odpowiedzi na zapytania.
  • Atrakcyjne warunki finansowe – sprzęt Karcher oferujemy w rozsądnych cenach, a przy większym zamówieniu jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe. Przyjmiemy także Twoją dotychczasową maszynę w ramach rozliczenia.
  • Wsparcie – jesteśmy do Twojej dyspozycji zarówno telefonicznie, jak i poprzez pocztę elektroniczną. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania lub wątpliwości oraz doradzimy i pomożemy w wyborze odpowiedniego produktu.

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Państwa do skorzystania z naszej oferty produktów marki Karcher. Sprawdź Nas na www.washexpert.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *