Weekend w Płocku – jak wynająć samochód?

[REKLAMA]

Płock to jedno z najbardziej interesujących miast w Polsce, które warto odwiedzić z wielu powodów. Bez względu na to czy pobyt ma charakter służbowy, czy prywatny, trzeba pomyśleć o zorganizowaniu transportu. Świetnym pomysłem jest wynajęcie samochodu.

Wynajem samochodu na weekend – na czym to polega?

Usługa krótkoterminowego najmu jest skierowana do klientów indywidualnych i przedsiębiorców potrzebujących samochodu na dłużej niż 1 dzień. Auto jest udostępniane na podstawie umowy, której zawarcie oznacza akceptację warunków najmu. Każda wypożyczalnia kieruje się własnymi zasadami, dlatego przed przyjazdem do Płocka najlepiej porównać oferty różnych firm pod kątem zawartości i ceny.

Wynajem samochodu na weekend – jak to zrobić?

W iPanek procedurę rezerwacji auta można załatwić online poprzez wypełnienie prostego formularza. Należy podać datę i godzinę oraz miejsce odbioru i zwrotu pojazdu. na tej podstawie system generuje propozycje samochodów – wystarczy wybrać jeden z nich i przejść do składania zamówienia. Dostępne są rozmaite pakiety ubezpieczeniowe oraz dodatkowe usługi takie jak np. wypożyczenie samochodowego fotelika dla dziecka, wyjazd wynajętym autem za granicę, wyposażenie pojazdu w GPS czy dopisanie do umowy drugiego kierowcy. Kolejnym krokiem jest podanie danych osobowych i określenie formy płatności. Bardzo ważne jest to, że odbierając samochód w Płocku, wynajem aut można zakończyć w innej lokalizacji w Polsce obsługiwanej przez wypożyczalnię.

Wynajem samochodu na weekend – czy to się opłaca?

Możliwość sprawnego przemieszczania się po mieście, niezależność od środków publicznego transportu czy taksówek czy brak wielu kosztów, jakie standardowo wiążą się z posiadaniem samochodu, to największe zalety wynajęcia samochodu na weekend w Płocku. Kierowca nie musi martwić się o ubezpieczenie, serwis i naprawy. Dostaje do dyspozycji samochód z zatankowanym do pełna bakiem i wystarczy, że odda zatankowane auto w umówionym miejscu i czasie. Ponadto ma do wyboru wiele modeli różnych marek.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *