Atrakcyjny start w dorosłość

[REKLAMA]

Młodzi ludzie często nie mają koncepcji na życie. W szkole średniej jest to bardzo widoczne, bo większość z nich nie ma pojęcia, co chciałaby robić w życiu, aby zapewnić sobie środki na utrzymanie. Jeśli też zaliczasz się do tej grupy osób, nie powinieneś jednak być przerażony. Taki stan jest w tym wieku normalny. Jako młody człowiek nie masz doświadczenia, ba, nawet nie jesteś świadomy tego, na co Cię stać i czego możesz dokonać. Jak znaleźć właściwą drogę w życiu?

Być może rozczaruję Cię, ale ten tekst nie odpowie na to pytanie. Jednak, jeśli jesteś młodą dziewczyną, to z pewnością jesteśmy w stanie podsunąć Ci pewną myśl.

Czy słyszałaś już o programach, dzięki którym młodzi ludzie mogą zacząć pracować, uczyć się i zwiedzać Amerykę? Być może to właśnie rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli z niego skorzystasz, Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo.

Au Pair in America

Au Pair to jeden z programów skierowanych do dziewcząt i kobiet w wieku 18-26 lat. Mogą one wyjechać do Stanów Zjednoczonych i na rok zamieszkać w z amerykańską rodziną, opiekując się jej dziećmi. To prawdziwa gratka, ponieważ taki wyjazd oznacza znacznie więcej.

Dziewczyny wykonują nie tylko swoje obowiązki. Na co dzień mają kontakt z językiem, w związku z tym po rocznym pobycie posługują się angielskim niemal jak językiem ojczystym. Zwiedzają kraj, nawiązują znajomości i przyjaźnie, które często przetrwają wiele, wiele lat.

Czasami przeradzają się nawet w relacje zawodowe lub w związki uczuciowe. I choć czasem trudno jest podjąć decyzję o rocznym wyjeździe na inny kontynent, to jednak plusów takiej decyzji jest bardzo wiele.

Dlaczego to program dla Ciebie?

Au Pair umożliwia perfekcyjny start w dorosłość. Jeśli chcesz nabrać pewności siebie, sprawdzić się w sytuacji, gdy musisz radzić sobie sama, gdy chcesz podszkolić język angielski, to wyjazd do USA jest z pewnością dla Ciebie.

W czasie pobytu będziesz mieć także możliwość wzięcia udziału w zajęciach na pobliskiej uczelni, co z pewnością będzie mocnym punktem Twojego CV. Poznasz nowych ludzi, nowy kraj, a to zmieni z pewnością obraz świata w Twoich oczach, zaczniesz go lepiej rozumieć, będziesz dostrzegać jego wszystkie kolory.

Jeśli z kolei jesteś osobą, która nie ma sprecyzowanej wizji swojej przyszłości, to także powinnaś dołączyć do programu Au Pair. Dzięki niemu spojrzysz na świat z innej strony, poznasz nowych ludzi, poszerzysz swoje horyzonty myślowe.

Roczny pobyt w innym kraju, w innej kulturze, która jest jednak odmienna od tej, znanej nam na co dzień, to źródło wielu inspiracji, wielu pomysłów. Być może tam właśnie ułożysz swój własny plan na dorosłe życie.

W obu jednak przypadkach, nabierzesz dużego zaufania do siebie. Będziesz pewna, że świetnie radzisz sobie w wielu trudnych sytuacjach, bo tego będą wymagały wyzwania, które życie postawi przed Tobą.

Doskonała znajomość angielskiego sprawi, że świat stanie przed Tobą otworem.Szczegółowe informacje o programie możesz znaleźć w Internecie, chociażby na stronie www.aupair.aifs.pl. Wyjazd do Ameryki może być przygodą Twojego życia, którą wspominać będziesz przez wiele lat.

1 thoughts on “Atrakcyjny start w dorosłość”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *