Uczyń ten dzień wyjątkowym – Bayer Full gwiazdą Twojego wesela!

[REKLAMA]

Dzień ślubu i wesela jest dla każdej Pary Młodej naprawdę wyjątkowy. Nowożeńcy chcą, aby pozostał w pamięci gości na długie lata. W tym celu chcą imprezę uatrakcyjnić na różne sposoby. Jednym ze skuteczniejszych jest zaproszenie na wesele znanej gwiazdy np. tak popularnego zespołu disco polo jak Bayer Full.

„Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina…”

Bayer Full to zespół, którego przedstawiać nie trzeba. Ma na swoim koncie 21 płyt i 17,5 mln sprzedanych płyt. Działa na rynku muzycznym nieprzerwanie od roku 1984 i jego legendą muzyki disco polo. Na czele grupy stoi wokalista Sławomir Świerzyński. Bayer Full przez lata wylansował wiele hitów, w tym „Blondyneczka”, „Wszyscy Polacy”, „Majteczki w kropeczki” czy „Moja muzyka”. Zdobył przez ten czas wiele nagród i wyróżnień. Mimo to nie osiadł na laurach. Muzycy zespołu wychodzą z założenia, że muzyka ma dawać ludziom radość i przywoływać uśmiech na twarzach. Stąd też Bayer Full chętnie występuje na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, także weselach.

Znany artysta na weselu – czy to dobry pomysł?

Dniu ślubu i wesela nie można odtworzyć. Nie da się go powtórzyć, poprawić. Warto zatem zabrać, aby był naprawdę jedyny w swoim rodzaju. Od jakiegoś czasu coraz większą popularnością cieszy się atrakcja w postaci krótkiego występu znanego artysty, zespołu.

Okazuje się, że wiele popularnych gwiazd chętnie występuje na różnego rodzaju imprezach okolicznościowych, również weselach. Nie jest to więc tylko fantazja trudna do zrealizowania. Co więcej, wielu artystów wręcz przepada za takimi występami. To okazja do nawiązania bliższej relacji z fanami, o co na dużym koncercie jest bardzo trudno. Od lat na weselach chętnie występuje na przykład znany zespół disco polo Bayer Full.

Jak to zorganizować?

Okazuje się, że kwestie logistyczne w tym przypadku wcale nie muszą być bardzo skomplikowane. Z zespołem najlepiej kontaktować się bezpośrednio przez stronę internetową https://www.bayerfull.pl/. Bayer Full gra oczywiście tylko swoje piosenki, ale repertuar grupy jest bardzo szeroki. Można więc wybrać swoje ulubione numery. Czas trwania takiego koncertu to około 60 minut. To wbrew pozorom całkiem sporo. Występ gwiazdy ma być bowiem dodatkową atrakcją dla Pary Młodej i gości. Nie może jednak przysłonić tego, co jest najważniejsze, a więc wejścia na nową drogę życia nowożeńców.

Wesele, którego nie zapomni nikt

Marzenia są po to, aby je spełniać. Dla wielu osób już sam ślub i wesele to coś wyjątkowego. Zresztą chyba każda Para Młoda chciałaby, aby ich impreza była wspominana mile przez lata. Stąd też coraz większa popularność różnego rodzaju atrakcji dla gości – drink barów, fotobudek, wiejskich stołów itd. Jednak tak naprawdę nic nie przebije wesela, na którym gościnnie występuje gwiazda taka jak Bayer Full.

Polacy kochają muzykę biesiadną i lubią się do niej bawić. Do tego nikogo przekonywać nie trzeba. Każdy ucieszy się więc na możliwość zobaczenia swojego idola na żywo i posłuchania jak śpiewa tylko dla wybranej grupy osób. Wesele z zespołem Bayer Full na pewno pozostanie w pamięci wszystkich gości na zawsze.

9 thoughts on “Uczyń ten dzień wyjątkowym – Bayer Full gwiazdą Twojego wesela!”

  1. Super opcja! Szkoda, że ja już od dawna jestem mężatką bo też chętnie wynajęłabym Bayer Full na swoje wesele 😀

  2. Moje wesele w przyszłym roku (mam nadzieję, że już wrócimy do normalności) i szczerze to naprawdę zastanawiam się nad zaproszeniem gwiazdy disco polo. Moja mama uwielbia Bayer Full i gdyby z nimi udało się zgrać termin to na pewno goście bawiliby się genialnie a mama skakałaby z radości. Dobrze, że piszecie, wiele osób nie wie że takie zespoły pojawiają się też na weselach.

  3. Moja rodzina wielbi się w disco polo, zresztą to muzyka przy której człowiek zawsze najlepiej się bawi, nawet bez alkoholu. Muszę pogadać z narzeczonym, bo ślub mamy zaplanowany na 2023 😀 może faktycznie się zdecydujemy 😀

  4. Bardzo dobry pomysł! Szczególnie dla tych, którzy uwielbiają taką muzykę. Do ślubu jeszcze trochę, ale kto wie 😀

  5. Nie wiem jak wy, ale ja jak najbardziej mogę się zaopatrywać na taką opcję, wesele może być ciekawe i wręcz rozrywkowe.

  6. Z pewnością zdecydowałbym się na taką inwestycje i zaprosił ulubiony zespół na swoje wesele.

  7. Moja żona z chęcią by się ucieszyła z występu jej ulubionej gwiazdy. Szkoda, że jesteśmy po ślubie hahah

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *