Niedroga i sprawdzona forma reklamy? Postaw na balony z nadrukiem!

[REKLAMA]

Czasem można odnieść wrażenie, że liczba dostępnych naszej wyobraźni powierzchni reklamowych uległa wyczerpaniu. Gdzie jeszcze można by zamieścić hasło promocyjne albo logo naszej firmy, żeby wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, którzy mają już przesyt reklam i zewsząd bombardowani są ogromną ilością bodźców wizualnych? Stosunkowo nowym i jeszcze nieopatrzonym pomysłem są balony z nadrukiem. Z uwagi na swoje specyficzne przeznaczenie, balony kojarzone są z zabawą i nie są traktowane jako nachalne nośniki reklamowe. Właśnie dlatego łatwo przemycić na nich informacje, na których nam zależy, a ryzyko, że potencjalny klient odmówi przyjęcia tak zabawnego gadżetu jest znikome.

Balony reklamowe z nadrukiem

Balony z logotypem mogą być wykonane z lateksu albo folii o metalicznym połysku. Te pierwsze, tradycyjne, mają krótką żywotność, bo wpompowane w nie powietrze ulatnia się stosunkowo szybko.Te drugie, są w stanie zachować niezmienioną formę nawet do kilku tygodni, bo hel, dzięki któremu unoszą się swobodnie, ulatnia się bardzo powoli. Jeśli chcesz, aby balony z nadrukiem stały się częścią kampanii albo eventu, podczas którego potencjalni klienci skorzystają z możliwości zabawy tymi gadżetami reklamowymi, wybierz napompowane powietrzem balony z lateksu. Jeśli natomiast zależy Ci na tym, żeby balon z helem przez wiele dni unosił się pod sufitem i co dnia przypominał komuś o istnieniu Twojej firmy, postaw na balony wypełniane helem – najlepiej z błyszczącej folii, która tak w dziennym, jak i w sztucznym świetle, migocze, odbija obraz otoczenia i zachwyca.

Poszukujesz balonów foliowych z logo firmy? Sprawdź tutaj!

Balony z nadrukiem sprawdzają się zarówno jako nośnik reklamowy towarów i usług dla dorosłych, jak i tych przeznaczonych dla najmłodszych. W tym drugim przypadku warto pamiętać, że na pewno są doskonałym rozwiązaniem na targi branżowe oraz festyny, na których pojawiają się całe rodziny.

Balony okolicznościowe jako nośnik reklamowy

Doskonałym rozwiązaniem jest dodawanie do zamawianych przez klientów balonów okolicznościowych także balonów reklamowych. Z uwagi na fakt, że balony zamawiane są na bardzo różne uroczystości rodzinne i towarzyskie (urodziny, wieczory kawalerskie bądź panieńskie, pępkowe, przyjęcia dla większych grup dzieci itp.), możemy liczyć na znaczną liczbę osób w różnym wieku, o zróżnicowanych zainteresowaniach i potrzebach, które zwrócą uwagę na informacje pojawiające się na balonach reklamowych rozproszonych wśród balonów z własnym, wybranym przez klienta napisem.

Warto pamiętać, że balony można zadrukować z obu stron. Jeśli przyjęcie okolicznościowe realizowane jest przez firmę eventową, jedną stronę może zajmować wybrany przez klienta napis, drugą zaś reklamy podwykonawców pracujących na rzecz imprezy (np. restauracji, domu weselnego, firmy cateringowej itd..

Balony z nadrukiem powstają przy wykorzystaniu technologii sitodruku precyzyjnego, przez co możliwe jest zminimalizowanie efektu przesunięć między kolorami. Dzięki temu są to bardzo atrakcyjne wizualnie i starannie wykonane nośniki reklamowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *