Kwiaciarnia w Warszawie – idealne miejsce do kupowania upominków z gestem

[REKLAMA]

Przyjęło się, że kwiaty to upominek, który wręcza się zawsze z jakiejś konkretnej okazji. Na dzień kobiet, na urodziny, na imieniny, na rocznicę, czy wtedy, gdy idzie się na cmentarz lub na pogrzeb. Jednak kwiaty to taki drobiazg, na który warto sobie pozwolić również w ramach podziękowań lub gdy nie ma konkretnego powodu. Kwiaciarnia na warszawskiej Woli to zdecydowanie więcej niż tylko kolejny punkt, gdzie można zamówić kwiaty. Co oferuje i dlaczego warto udać się właśnie w takie miejsce?

Kwiaty pojedyncze, w bukietach i kompozycjach typu flowerbox

Niezależnie od tego, czy upominek w postaci żywego, ciętego kwiatu ma być skromny, czy bardziej dekoracyjny, a może oryginalny i z fajerwerkami, w kwiaciarni na Woli w Warszawie uda się zrealizować praktycznie każde takie zamówienie.

Dostępny jest szeroki wybór roślin, które wzbudzają określone, pozytywne skojarzenia i emocje, w tym ponadczasowe, herbaciane róże. Przykładowo te kwiaty dobrze prezentują się, gdy nie mają żadnego przybrania, jak również w kompozycjach składających się z samych róż, bądź też jako oryginalnie zaprojektowane flowerboxy, chociażby w formie bombonierki, czy koszyka.

W tej kwiaciarni można złożyć zamówienie na miejscu, w punkcie na Woli, jak również przez Internet. Ta druga opcja to dobry wybór, gdy planuje się zrobić niespodziankę bliskiej osobie i dostarczyć zamówione kwiaty kurierem. Nawet jeśli osoba, która pragnie wręczyć upominek w postaci kwiatów, zupełnie nie zna się na ich komponowaniu, może zdać się na profesjonalizm i dobry gust sprzedawcy.

Kwiaty w zestawie ze słodyczami, pluszowymi maskotkami lub Prosecco 

Jeśli osoba obdarowująca uzna, że same kwiaty to zdecydowanie za mało, może wybrać pełniejszy wariant, czyli w połączeniu z eleganckim zestawem słodkości. Inną, równie atrakcyjną opcją, jest dodanie do bukietu kwiatów pluszowej maskotki, co szczególnie może się sprawdzić, gdy ma to być romantyczne spotkanie we dwoje. Natomiast uplecione róże wokół wina Prosecco to elegancki i uniwersalny podarunek, więc pasuje na wiele różnych okoliczności.

Drobny upominek, który na długo pozostaje w pamięci

Pomimo tego, że kwiaty z dodatkiem lub bez nie mogą konkurować z nowoczesnymi produktami, czy drogimi podarunkami, to właśnie taki drobny upominek na dłużej zachowuje się w pamięci. Szczególnie wtedy, gdy jest wręczany szczerze, prosto z serca, niezależnie od tego, czy jest ku temu odpowiednia okazja, czy też nie. Kwiaty to detal, który od razu stwarza odpowiedni nastrój, przełamuje lody i sprawia, że moment wręczania przechowuje się i w pamięci, i w sercu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *