Nie macie pomysłu na Dzień Zakochanych? Przyjedźcie do Livigno.

[REKLAMA]

Czy może być lepsza okazja niż walentynki, aby porządnie zrelaksować się i oddać odrobinie luksusu? W renomowanym spa Aquagranda Active You we włoskim Livigno, relaks w pojedynkę jest prawdziwą przyjemnością- a co dopiero we dwoje!

Dla większości zakochanych wspólny wieczór w dzień św. Walentego to absolutna konieczność, zwłaszcza, jeśli program przewiduje możliwość całkowitego oderwania się od rzeczywistości i poddanie się relaksowi w najbardziej nowoczesnym centrum wellness w regionie. Aquagranda Active You podsuwa nam z tej okazji szereg pomysłów na 14. lutego- wszystko, aby oderwać się choć na chwilę od codzienności i cieszyć się wypoczynkiem w prawdziwie romantycznej scenerii.

Świąteczny pakiet THE POWER OF LOVE obiecuje przyjemną, niezobowiązującą atmosferę i pełny relaks. Już za 110 euro można rozkoszować się w Wellness& Relax, zażywając proteinowych kąpieli, odpoczywając na leżakach, w jacuzzi, saunie czy pod aromatycznym prysznicem. Wszystko dla odprężenia zmysłów i wykorzystania walentynkowych rytuałów.

Co jeszcze? Skorzystaj z zabiegów w naszej przestronnej saunie i weź udział w kursie masażu dłońmi. Bardzo szybko możesz wykorzystać go w praktyce, podczas zabiegu Monoi di Tiarè w kabinie zarezerwowanej tylko dla Was dwojga.

Oprócz tego, można po prostu zrelaksować się przy lampce wina i muzyce na żywo lub doświadczyć rozkoszy podniebienia podczas kolacji dla dwojga w Barze Wellness&Relax, gdzie w wystroju królują kamień, drewno, szkło i ogień. Kolację zaplanowaną z myślą o walentynkach rozpoczniemy od carpaccio z ośmiornicy; później przejdziemy do pieczonej dorady z warzywami i cytrynową truflą oraz butelką wina Trebbiano d’Abruzzo – wszystko za 180 euro.

A jeśli ten dzień kojarzy Ci się głównie z rozrywką i dobrym humorem, możesz zajrzeć do strefy Slide&Fun – to trzeci sposób na świetną zabawę w tym romantycznym dniu.

Po więcej informacji zapraszamy tutaj: https://www.aquagrandalivigno.com/news/1025-SAN-VALENTINO-THE-POWER-OF-LOVE

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o Livigno, zajrzyjcie na naszą stronę: https://www.livigno.eu

1 thoughts on “Nie macie pomysłu na Dzień Zakochanych? Przyjedźcie do Livigno.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *