Naklejki na paznokcie – jakie kupić?

[REKLAMA]

Zakup naklejek na paznokcie z pozoru wydaje się dość oczywisty, na rynku istnieje olbrzymi wybór stylów i kolorów, które mają dodać kobiecym dłonią oryginalnego wyglądu. Na co zwrócić uwagę? Jakie naklejki na paznokcie kupić, by dłonie wyglądały jak milion dolarów?

Naklejki na paznokcie na sezon 2022/2023

Wybór wzorów oraz kolorów w okresie jesienno zimowym – to istna karuzela barw i stylów. Jakie naklejki na paznokcie wybrać? W ofercie sklepów przeważają naklejki koronkowe, 3D, efekt lustra, a także imitujące lakier do paznokci. Można je nakładać zarówno na czystą płytkę, jak i na paznokcie akrylowe, żelowe czy hybrydowe. Największymi zaletami naklejek są łatwość aplikacji i niska cena.

Rodzaje naklejek na paznokcie dostępne w sprzedaży:

  • Naklejki samoprzylepne na paznokcie

Grube, trwałe i o wiele bardziej żywotne niż naklejki wodne. Najczęściej produkuje się je z folii, co pozwala tworzyć unikalne wzory i style – kreskowe, kwiatowe, ozdobione cyrkoniami, a także naklejki w 3D.

Doskonale sprawdzą się, kiedy potrzebujesz spontanicznego pomysłu na szybką stylizację, tym bardziej, że każda nawet mniej doświadczona kobieta z łatwością poradzi sobie z ich aplikacją w zaledwie kilka minut.

Choć naklejki samoprzylepne to niezwykle przydatne rozwiązanie, ich największą wadą pozostaje fakt, że mają tendencje do odklejania się. Dlatego już podczas aplikacji warto zwrócić szczególną uwagę na sposób umieszczania ich na płytkach.

Naklejki samoprzylepne to doskonała alternatywa dla naklejek wodnych. Jeżeli szukasz oryginalnego wykończenia dla swoich hybryd, z pewnością idealnie zwieńczą każdą starannie przez Ciebie przygotowaną stylizację paznokci.

  • Naklejki wodne na paznokcie

Ich największą zaletą jest niezwykła trwałość. Natomiast ze względu na grubość, a w zasadzie jej brak i fakt, że aplikację należy wykonać na całej powierzchni płytki, może okazać się, że naklejki wodne nie są tak proste w użytkowaniu.

Niektórzy porównują je do tatuażów z czasów dzieciństwa – i nie powinno nikogo to dziwić, zwłaszcza, że oferują całą paletę kolorów i wzorów, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Naklejki wodne przyciągną uwagę i doskonale dopełnią każdą kreację.

Cena a naklejki na paznokcie

Im bogatsze zdobienia i szerszy zakres kolorów, tym wyższa cena. Oczywiście, niewiele ma to wspólnego z trwałością. Naklejki na paznokcie znajdziesz w miejskich drogeriach i w sklepach internetowych.

W Akar Olsztyn dbamy o najwyższą jakość naszych produktów oraz szeroki wybór w hurtowych cenach. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *